Sprawdź, jakie elementy na stronach www najbardziej irytują użytkowników

Sprawdź, jakie elementy na stronach internetowych najbardziej drażnią ich użytkowników

Wydawałoby się, że prowadzenie swej strony internetowe Żukowoj w tych czasach nie powinno nastręczać większych trudności. W tym względzie nie ma zasadniczo żadnych ograniczeń i może to wykonywać właściwie każdy, kto tylko ma czas oraz ochotę. Prowadząc witrynę własnej firmy, musisz jednak liczyć się z pewnymi wymaganiami ze strony użytkowników. Istnieją pewne czynniki, które mogą zaburzać internetową komunikację między klientem a firmą, zmierzając do irytacji tego pierwszego. Przyjrzyjmy się niektórym spośród nich.

 

Wszechobecne reklamy i samoodtwarzające się filmiki

Strona internetowa musi przyciągać uwagę użytkowników, stymulując zaciekawienie. Jednocześnie musi być tak skonstruowana, aby klient możliwie jak najszybciej dotarł do najważniejszych informacji, co zazwyczaj satysfakcjonuje go najbardziej. Większość konsumentów nie znosi, gdy podczas przeglądania jakiegoś artykułu, nagle otaczają go wyskakujące okna, najczęściej zasłaniające całą stronę. To rozprasza uwagę oraz powoduje, że szybko chcesz z danej witryny uciec. Zanim zostanie ona zamknięta, klient traci wątek i nie zawsze potem ma chęć wrócić do ponownego czytania. Ponadto internautów złoszczą także filmy, które włączają się same z siebie. Wolny wybór słuchania i oglądania to coś, co chce posiadać każdy człowiek… zwłaszcza internauta.

 

Zbyt długo otwierająca się witryna

Powtarza się, że czas to pieniądz. Żyjemy szybko, dążąc do szybkiego poszerzenia swoich zasobów wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Jeżeli decydujemy się na otwarcie jakiejś strony internetowe Żukowoj, podświadomie oczekujemy, że szczegółowe dane zdobędziemy w ciągu kilku sekund. Zbyt długi czas oczekiwania na wczytanie się strony przesądza o jej porażce. Większość klientów zamiast poczekać, woli poszukać czegoś innego.

 

Brak przystosowania do odtwarzania na mobilnym sprzęcie

Nie wszystkie strony internetowe Żukowo można oglądać na smartfonach czy tabletach. Jeśli nie zadbamy o ich rensponsywność, musimy liczyć się z konkretnymi stratami. Raczej nie zdarza się, aby klient, któremu nie udało się otworzyć na urządzeniu mobilnym jakiejś strony internetowe Żukowoj, zechciał powtórzyć tę czynność na komputerze stacjonarny.